Individuální provázení malbou na hedvábí

Obdaruj sebe nebo někoho blízkého:

  • Jedinečný prožitek ze spojení krásy a svobodného vyjádření.
  • Lázně pro nervovou soustavu – zastavení – uvolnění – radost z tvoření a spojení se sebou.
  • Vlastnoruční tvorba i praktické zkušenosti do každodenního života.

Prožij zkušenost, jak impuls k tvoření v Tobě vzniká z úplně jiného místa, než z jakého jsme často zvyklí vycházet při běžných aktivitách. Místo únavy a vyčerpání z úsilí o výkon a dokonalost objev vyživující a nabíjející princip uvolnění se do bdělé přítomnosti a důvěry. A přenes tuto kvalitu i do svého každodenního života.

Stejně, jako se při dialogu střídají chvíle, kdy mluvíš a chvíle, kdy nasloucháš, je i tvoření – jakékoli – vlastně takový dialog… A může to být celé velmi uvolněné a hravé, vlastně to jde jakoby samo. Určitě ten pocit už znáš…

Odneseš si vlastnoručně namalované 2 hedvábné vitráže, které můžeš pověsit jako obrázky na zeď, ale pěkně vypadají třeba i v okně, a také hedvábný šátek, kterým se ozdobíš a zároveň jím vyjádříš svou jedinečnost.

Techniky, kterými budeme pracovat, jsou velmi jednoduché, intuitivní a hravé. Není se čeho bát, nejde „udělat chybu“, není co pokazit.

Nejde o výsledek, nebudeme se učit, jak něco dokonale namalovat, důležitý je proces, Tvoje jedinečná cesta a Tvůj jedinečný otisk a důležité jsou pro Tebe – Tobě přináší obraz, zprávu, Tvoji vnitřní moudrost.

Nejdůležitější věci jsou vlastně velmi jednoduché…a proto je často tak složité je přijmout…

A to je další cenná zkušenost, kterou získáš – posílíš i důvěru v sebe, uvidíš a oceníš svou hodnotu, a také hodnotu toho, co tvoříš – nejen na hedvábí, ale i v každodenním životě.

Technické informace:

Délka trvání jednoho setkání: 4h

Termíny na základě individuální domluvy.

Technické informace k formátu:

Dvouhodinovka Nespoutaného Tance „VEČERNÍ ODVAZ“

Délka trvání: 2h

Četnost: 1x týdně

Počet setkání v jednom cyklu: 4