Informace

Pro firmy a skupiny

Program

Po vzájemné domluvě ráda vytvořím program na míru vycházející ze stávajících formátů workshopů a seminářů, případně přijedu za vámi na pozvání – pro skupiny přátel, komunity, firmy a organizace, školy, pro radost

Pro anglicky hovořící skupiny nabízím provázení programem v anglickém jazyce.

Náplň a délka trvání

Minimální délka trvání programu na míru je 90minut pro Nespoutaný Tanec nebo pro malování na hedvábí. Tanec i malování lze též spojit do kombinovaných formátů. Minimální délka kombinovaného programu je 3hodiny.

Malovat lze hedvábné vitráže (průměr cca 30cm), které se dají pověsit na zeď jako obrázky, hezky vypadají také v okně. Další možností jsou hedvábné šátky různých velikostí.

Formáty zaměřené na hlubší a intenzivní proces zahrnují kromě Nespoutaného Tance a malování na hedvábí například provázené meditace, zvučení nebo některé techniky vnitřní práce. Tyto programy mohou obsáhnout půlden, celý den nebo i více dnů (např. víkend).

Program může být jednorázový (typicky u celodenních nebo vícedenních formátů) nebo rozložený do cyklů s určitým počtem opakování pro tutéž skupinu účastníků, což doporučuji pro 90ti minutovky až 3hodinovky. Osvědčily se cykly 3 – 4 setkání pro tutéž skupinu. Benefitem cyklů je postupnost, kontinuita, účastníci se mohou více uvolnit a ponořit do procesu a zároveň vnímat svůj posun v rámci jednotlivých setkání a podle toho si zvolit vlastní tempo cesty.

Vy si zadáte záměr, povahu a délku setkání, já navrhnu jeho obsah a společně doladíme detaily.