Sobě naproti

 aneb TVOŘIVÝ VÍKEND PRO KRÁSNOU PROMĚNU

Malba hedvábného šátku 90x90cm jako mostu k proměně

Ponoříš se na dva dny do intenzivního tvořivého procesu, ve kterém necháš ze sebe vzniknout cestu, která Tě nejprve uvnitř a následně i venku nasměruje k tomu, co si přeješ v životě prožívat, bez ohledu na to, jak to komentuje Tvoje mysl.

Může to být např. proměna v oblasti osobní, pracovní, v oblasti zdraví nebo hojnosti atd.

V uzavřené komorní skupině podobně naladěných souputníků, v bezpečném prostoru a s jemným provázením budeš tančit, meditovat, kreslit, vytvářet si vlastní mapu cesty a vnášet barvy na hedvábí.

Namaluješ si hedvábný šátek 90 x 90 cm, který propojí Tvou vnitřní víkendovou cestu s kroky, které potřebuješ udělat k uskutečnění Tvého záměru ve vnějším světě.

Otiskem vnitřního procesu do fyzické podoby šátku vznikne most, který Ti pomůže zaměřit pozornost a rozhýbat věci v Tvém životě kýženým směrem.

Z víkendu si odneseš praktickou podporu k uskutečnění procesu proměny, pro kterou ses rozhodl/a, ale také hodnotu krásy – osobní transformační hedvábný šátek, který pro Tebe bude zároveň kotvou na každodenní cestě k proměně, a zároveň krásným kouskem do Tvého šatníku. Kdykoli se jím ozdobíš, budeš vědomě v kontaktu se svým záměrem a cestou, která Tě povede – půjdeš si tak sám/a sobě naproti.

K účasti nepotřebuješ žádné předchozí zkušenosti s malováním, tancem, ani meditací.

Pokud je máš, bezva, pokud je nemáš, taky bezva.

Tanec, který prožiješ, je přirozený pohyb, jedinečný a autentický v každém okamžiku. Žádné choreografie, žádné předcvičování, žádné dané kroky. Jenom Ty, prostor a hudba. Zároveň Ti ukážu pár jednoduchých, ale velmi účinných „nástrojů“, které můžeš, ale také nemusíš v tanci pro sebe využít, takže není třeba se obávat, že nebudeš vědět, jak na to. Totéž platí pro malování. Nejde o dokonalost ani výkon, nebudeme se učit žádné techniky. Jde o svobodu projevit se, následování sebe sama. Štětec a hedvábí, stejně jako tanec, jsou jen nástroje k vyjádření.

A co si „zabalit do batůžku“?

Odhodlání a vůli pohnout se z místa, ochotu pustit staré a otevřít se novému. Pohnout i fyzickým tělem, chuť zasmát se (i sobě) a důvěra, že to vše je možné.

Těším se na Tebe!

Technické informace k formátu:

SOBĚ NAPROTI aneb TVOŘIVÝ VÍKEND PRO KRÁSNOU PROMĚNU

Délka trvání: 2 dny (cca 17hodin)

Pro komorní skupinu účastníků.

Jak pracuji, z čeho při provázení vycházím a o co se opírám:

Při provázení čerpám z výcviků, seminářů, retreatů, praxí a prožitých zkušeností z více než 25leté cesty „k sobě“. Zde jsou ty, jež vnímám pro svou cestu jako nejdůležitější :

  • výcvik Systemické konstelace a Spirituální Inteligence (Sofie Kalyani, Pavel Veselý)
  • výcvik Spiritualita a trauma – konstelace traumatu (Sofie Kalyani, Pavel Veselý)
  • meditační retreaty Advaita Vedanta (Sofie Kalyani Sarras, dychamespolu.cz)
  • výcvik Birth into Being – techniky přepisu limbického otisku (Elena Tonetti Vladimirova, birthintobeing.com)
  • Osho pohybové meditace (v rámci konstelačního výcviku viz výše, Sofie Kalyani, Pavel Veselý)
  • trénink „Vizionářka uvnitř i vně – temná strana ženy“ (Sofie Kalyani Sarras, Absolventky VIZIONÁŘKY | Sofie Kalyani Sarras
  • 10 let zkušeností z cesty v rámci ženského kruhu Lunovrat (Petra Samira Kolářová) a následná pokračující užší spolutvorba v oblasti ženských témat, obnovování a „aktualizace“ spojení s původní moudrostí, jež přichází „zevnitř“
  • tanec v mnoha jeho podobách (společenský tanec, břišní tanec, flamenco, kontaktní improvizace, Tanec 5 rytmů, argentinské tango)

Při provázení je pro mě důležité vytvořit bezpečný prostor, ve kterém se účastníci mohou uvolnit a být sami sebou. Konkrétní kroky, které na workshopech a seminářích nabízím, jsou pouze doporučeními a každý si sám svobodně volí, co z navrhovaného pro sebe přijme. Děje se v jemnosti, úctě a respektu ke všem. Mým záměrem je vycházet z Prázdna a během provázení čerpám jednak z absolvovaných výcviků a vlastních prožitých zkušeností, ale také následuji Přítomnost tak, jak jsem v daném okamžiku nejlépe schopná. Lehkost a humor jsou vždy vítány.

Seminář Sobě naproti

Přihlášení

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Email

renata.cb@centrum.cz

Telefon

+420 725 336 636

Termíny a ceny

SOBĚ NAPROTI aneb TVOŘIVÝ VÍKEND PRO KRÁSNOU PROMĚNU

Pro komorní skupinu 5 až 6 účastníků – na míru, na základě konkrétní domluvy.

Délka trvání: 2 – 2,5 dne

Tento formát víkendového retreatu je momentálně dostupný pouze na základě individuální domluvy pro konkrétní skupinu, na míru.