Spojené hedvábím

Malování na hedvábí PRO MÁMY A DCERY

Malování na hedvábí PRO MÁMY A DCERY

Jemné jako hedvábí je spojení mezi mámou a dcerou. Někdy se chce jít blíž, ale neví se, jak na to. Někdy se těžko hledají slova. Někdy to vypadá, že o to „nikdo“ nestojí. A jindy plyne naopak všechno krásně od srdce k srdci. Každý, kdo chodí po tomto světě, má mámu. A každá žena je dcerou.

Pojďme na chvíli, dokud je nám k tomu dopřán prostor a čas, prostě jen BÝT my dvě SPOLU, třeba s malováním na hedvábí…

Mnoho jemného, a přitom podstatného se může udát jakoby „mimochodem“, s lehkostí, bez tlaku a úsilí. Zvu Tě na přesně takové setkání, kde budeme jen tak „mimochodem“ společně malovat na hedvábí. Je to čas, který věnujete sobě a také jedna druhé – vašemu „spolu“, aniž by se dosahovalo jakýchkoli cílů.

Záměrem je užít si sebe navzájem, užít si tvoření, uvolnit se, zasmát se, být spolu

Každou z vás čeká malování hedvábné vitráže a jednoduchého hedvábného šátku. Není se čeho bát, není co pokazit. Techniky, které budeme používat, jsou velmi jednoduché, intuitivní a nevyžadují žádnou předchozí zkušenost, ani výtvarný talent nebo zručnost.

Máš možnost svobodně experimentovat s barvami, nechat se vést srdcem a fantazií a užít si radost ze sdílení tvoření ve dvou.

Technické informace k formátu:

SPOJENÉ HEDVÁBÍM

TENTO PROGRAM VYTVOŘÍM NA MÍRU PRO KONKRÉTNÍ SKUPINU.

Vzájemnou domluvou doladíme detaily a na základě toho sestavím a pošlu konkrétní nabídku.

Pro anglicky hovořící skupiny nabízím provázení v anglickém jazyce.

Doporučená délka trvání: zhruba 4h

Jak pracuji, z čeho při provázení vycházím a o co se opírám:

Při provázení čerpám z výcviků, seminářů, retreatů, praxí a prožitých zkušeností z více než 25leté cesty „k sobě“. Zde jsou ty, jež vnímám pro svou cestu jako nejdůležitější :

  • výcvik Systemické konstelace a Spirituální Inteligence (Sofie Kalyani, Pavel Veselý)
  • výcvik Spiritualita a trauma – konstelace traumatu (Sofie Kalyani, Pavel Veselý)
  • meditační retreaty Advaita Vedanta (Sofie Kalyani Sarras, dychamespolu.cz)
  • výcvik Birth into Being – techniky přepisu limbického otisku (Elena Tonetti Vladimirova, birthintobeing.com)
  • Osho pohybové meditace (v rámci konstelačního výcviku viz výše, Sofie Kalyani, Pavel Veselý)
  • trénink „Vizionářka uvnitř i vně – temná strana ženy“ (Sofie Kalyani Sarras, Absolventky VIZIONÁŘKY | Sofie Kalyani Sarras
  • 10 let zkušeností z cesty v rámci ženského kruhu Lunovrat (Petra Samira Kolářová) a následná pokračující užší spolutvorba v oblasti ženských témat, obnovování a „aktualizace“ spojení s původní moudrostí, jež přichází „zevnitř“
  • tanec v mnoha jeho podobách (společenský tanec, břišní tanec, flamenco, kontaktní improvizace, Tanec 5 rytmů, argentinské tango)

Při provázení je pro mě důležité vytvořit bezpečný prostor, ve kterém se účastníci mohou uvolnit a být sami sebou. Konkrétní kroky, které na workshopech a seminářích nabízím, jsou pouze doporučeními a každý si sám svobodně volí, co z navrhovaného pro sebe přijme. Děje se v jemnosti, úctě a respektu ke všem. Mým záměrem je vycházet z Prázdna a během provázení čerpám jednak z absolvovaných výcviků a vlastních prožitých zkušeností, ale také následuji Přítomnost tak, jak jsem v daném okamžiku nejlépe schopná. Lehkost a humor jsou vždy vítány.